Jak wybrać firmę wykonawczą (wykonawcę)? cz. 3: REFERENCJE | DomyKanadyjskie.com
domy kanadyjskie pod kluczdomy kanadyjskie blogi budowlanedomy kanadyjskie projekty

Jak wybrać firmę wykonawczą (wykonawcę)? cz. 3: REFERENCJE

REFERENCJE czyli dlaczego ufać firmie?

Przed podpisaniem umowy należy koniecznie obejrzeć chociaż jeden dom, który wybudowała firma oraz jeden w trakcie budowy. Na budowę trzeba pojechać, aby zobaczyć realnych pracowników, którzy realnie pracują. Dom wykończony można pokazywać jakikolwiek: sąsiada, kolegi czy pracownika. Dom w trakcie budowy pokazuje nam, że firma naprawdę buduje. Widać też JAK buduje. Czy to, co nam zaprezentowano podczas spotkania, wszelakie próbki materiałów, czy tak samo wyglądają na placu budowy? Czy drewno jest tak samo piękne, jak podczas prezentacji w biurze?

Z kolei w domu gotowym trzeba zapytać mieszkańców o odczucia z zamieszkiwania, ale też o jakość współpracy z firmą. A także o sposób rozwiązywania problemów czy rozpatrywania reklamacji. Nie sztuką jest sprzedać towar. Sztuką jest go serwisować. Przekładając na język budowy domu: łatwo jest zbudować klientowi dom, ale trudniej rozpatrywać reklamację w terminie uzgodnionym z klientem. Dopiero wtedy okazuje się, czy firma jest solidna, czy nie.

brak komentarzy   ::   Dodaj własny komentarz

Komentarze są moderowane. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal DomyKanadyjskie.com nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *